Wieczysta za mocna, odpadamy z Pucharu Polski

Na III rundzie okręgowego Pucharu Polski swój udział zakończyli podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka. W pojedynku z KS Wieczysta lepsi okazali się faworyci całej edycji, czyli ekipa trenera Cecherza.

Trener Kabla po raz kolejny nie mógł skorzystać z wielu zawodników. Mimo sporych braków kadrowych, zawodnicy Kabla pokazali się z niezłej strony w starciu z dużo mocniejszym rywalem. Do 40 minuty utrzymywał się remis 1:1 jednak jeszcze przed przerwą Wieczysta wyszła na dwubramkowe prowadzenie i „Kablarze” nie byli już w stanie skutecznie odpowiedzieć. Po przerwie Kabel zdobył tylko jedną bramkę z rzutu karnego. Jedenastkę po faulu na Oskarze Wojnickim pewnie wykorzystał Grzegorz Grzesiak. Ostatecznie Wieczysta zwyciężyła na Parkowej 2:7. Zawodnicy Kabla po momentami niezłym spotkaniu będą już mogli w 100% skoncentrować się na lidze. Już teraz zapraszamy wszystkich na mecz z Rzozovią, który odbędzie się w niedzielę od godziny 18:00 na Parkowej.

Bramki dla KS Kabel:
1:1 Konrad Wieczorek (asysta Grzesiak), 6:2 Grzegorz Grzesiak (z karnego)

Skład Kabla: Małek (66’ Suprun) – Kowalski, Maj, Kubacki Vasilenko (65’ Wałaszek) – Wieczorek, Zborowski, Augustyński – Kodyra, Piwowarczyk (62’ Wojnicki), Grzesiak

 

Skomentuj