Wojciech Ziemba

Wojciech Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedostatni sparing na plus

Na dwa tygodnie przed inauguracją rundy rewanżowej w klasie A, zawodnicy KS Kabel Kraków rozegrali grę sparingową z ligowym rywalem Pogonią Skotniki.

Kabel remisuje ze Strażakiem

W niedzielne przedpołudnie seniorzy Kabla na dobrze już znanym sobie obiekcie przy ul. Koletek 20 zmierzyli się z drużyną Strażaka Kokotów. 

Zwycięstwo w czwartej grze kontrolnej

W środowy wieczór na obiektach Com-Com Zone Nowa Huta, Kabel rozegrał swoją czwartą grę kontrolną. Zawodnicy trenera Bartłomieja Janeczka zmierzyli się z występującym na co dzień w lidze okręgowej (gr. Kraków III) Górnikiem Wieliczka.

Na remis z Niedźwiedziem

Za zawodnikami Kabla kolejna już gra sparingowa. Tym razem miejscem rozgrywania meczu były obiekty Com-Com Zone.

Wysoka wygrana w drugim sparingu

W swojej drugiej grze sparingowej rozgrywanej na boisku Klubu Sportowego Nadwiślan „Kablarze” wysoko, bo aż 9:0 pokonali A-klasowy zespół LKS Zielonki Wrząsowice.

Po pierwszej grze kontrolnej

W sobotę o godzinie 17:30 na stadionie Prądniczanki, Kabel w swojej pierwszej grze kontrolnej przed rundą rewanżową zmierzył się z zespołem Wielmożnaki — trzecim aktualnie zespołem A klasy gr. Olkusz.

W styczniu powrót do treningów

Zespół seniorów z końcem listopada zakończył okres roztrenowania, by następnie w grudniu zregenerować siły i powoli zacząć przygotowywać się już do rozpoczęcia treningów przed rundą rewanżową.