Zaczynamy nabory do Akademii na sezon 2021/22

Akademia Klubu Sportowego Kabel Kraków rozpoczyna nabory do swoich drużyn na sezon 2021/22, w którym to w klubie będzie funkcjonować 13 zespołów młodzieżowych. Obecnie prowadzony nabór obejmuje dzieci urodzone w latach od 2014 do 2008. Poniżej zamieszczamy więcej informacji na temat przebiegu rekrutacji zawodników.

Nabór graczy do drużyn na sezon 2021/22 został podzielony na dwie odrębne ścieżki. W pierwszej, która dedykowana jest dzieciom z roczników 2014 i 2013, prowadzony jest nabór otwarty dla wszystkich chętnych, a więc zapisać może się każdy i nie jest prowadzona selekcja zawodników. W tych rocznikach utworzone zostaną równolegle grupy dla dzieci od poziomu zaawansowanego do początkującego, więc każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Druga ścieżka naborowa, przeznaczona jest dla starszych dzieci z roczników 2012-2008, które posiadają już umiejętności piłkarskie, na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym. W tej ścieżce prowadzony jest nabór uzupełniający do już istniejących drużyn Akademii KS Kabel. O zakwalifikowaniu dziecka do drużyny decyduje trener danego rocznika po przeprowadzeniu konsultacji szkoleniowych, w wyznaczonym terminie.

Uwaga: wszystkie drużyny prowadzone przez Akademię KS Kabel objęte są Programem Certyfikacji dla Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej i spełniają rygorystyczne kryteria świadczące o najwyższej jakości prowadzonego szkolenia (złoty certyfikat). Jeżeli mimo to zastanawiasz się czy warto zapisać dziecko do Akademii KS Kabel, koniecznie przeczytaj artykuł: O AKADEMII, w którym podajemy 9 powodów, dla których warto to zrobić.

Rejestracja

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do Akademii KS Kabel, proszone są o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego:

  • roczniki 2014 i 2013: zgłoszenie dziecka w ramach otwartego naboru tutaj,
  • roczniki 2012, 2011, 2010, 2009, 2008: zgłoszenie dziecka na nabór uzupełniający tutaj.

Uwaga: w przypadku naboru otwartego, wypełnienie formularza jest równoznaczne z zapisaniem dziecka na zajęcia - po rejestracji przekażemy dalsze informacje związane z rozpoczęciem treningów. W przypadku naboru uzupełniającego, nasi trenerzy skontaktują się w celu umówienia terminu konsultacji szkoleniowych.

Skomentuj

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Z wielką przyjemnością informujemy, iż akademia piłkarska KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż klub spełnia wszystkie wymogi formalne i regulaminowe wymagane przez PZPN w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od sezonu 2019/20 i obowiązuje do końca 2021 roku.