Testy naborowe do akademii

Akademia KS Kabel Kraków zaprasza zawodników urodzonych w latach 2011 - 2008 do uczestnictwa w testach naborowych do drużyn Akademii od U11 do U15. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Zbliżająca się końcówka sezonu to tradycyjnie okres, w którym rozpoczyna się transferowa gorączka. Gdy poziom treningów w dotychczasowym klubie nie jest satysfakcjonujący, zawodnik nie rozwija się w sposób oczekiwany lub zwyczajnie już czas zmienić otoczenie, warto zgłosić się na testy naborowe do Akademii KS Kabel Kraków.

Po więcej informacji dlaczego warto, odsyłamy do artykułu dostępnego tutaj.

W trakcie testów naborowych, sztab szkoleniowy Akademii przeprowadzi testy sprawnościowo-piłkarskie oraz zorganizuje mecz, po którym wybrani zawodnicy będą mogli dołączyć do drużyn Akademii w sezonie 2022-2023. Zawodnicy urodzeni w latach 2008 oraz 2009 trafią do drużyny trampkarzy U-15, chłopcy z rocznika 2010 zasilą zespół młodzika starszego U-13, natomiast gracze, którzy urodzili się w roku 2011, zależnie od aktualnego poziomu umiejętności, mogą trafić do drużyny U11 lub U11 II.

Dla zawodników z roczników 2012 oraz młodszych prowadzimy nabór otwarty i zapisać się może każde chętne dziecko bez konieczności udziału w testach. Rejestracji można dokonać tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału w testach naborowych do Akademii KS Kabel Kraków. Wystarczy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie naborowe do Akademii KS Kabel

Poniższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na konsultacje szkoleniowe, podczas których sztab szkoleniowy Akademii KS Kabel przeprowadzi nabór uzupełniający dla zawodników z roczników 2011, 2010, 2009 oraz 2008. Wybrani zawodnicy zostaną zakwalifikowani do cyklu szkoleniowego w sezonie 2022/2023. Jeżeli Twoje dziecko jest zawodnikiem innego klubu i nie jesteś przekonany do zmiany zespołu, to konsultacje szkoleniowe można potraktować jako okazję do sprawdzenia potencjału piłkarskiego dziecka, gdyż każdy uczestnik testów otrzyma od sztabu szkoleniowego informację zwrotną na temat prezentowanego poziomu sportowego. Uczestnictwo w naborze nie zobowiązuje do zmiany przynależności klubowej!

Wypełnij poniższe pola i prześlij zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania dalszych informacji.

Administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy Kabel Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-538), przy ul. Parkowej 12A. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu przeprowadzenia rekrutacji zawodników oraz archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, a także prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/