person_outline
search
Nabór uzupełniający do drużyny U-15

Nabór uzupełniający do drużyny U-15

Drużyna U-15 KS Kabel, złożona z zawodników z roczników 2008 i 2009, ogłasza nabór uzupełniający do swojego składu. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej.

Drużyna U-15 w Klubie Sportowym Kabel to kontynuacja projektu rozpoczętego przed dwoma laty, w momencie gdy drużynę z roczników 2008 i 2009 objął trener Bartłomiej Janeczek - prowadzący w klubie również drużynę seniorów. Przez ten okres drużyna wykonała bardzo duży progres sportowo-organizacyjny, zwieńczony zdobyciem mistrzostwa I Ligi Okręgowej w Krakowie w sezonie 2021/22 w kategorii Trampkarz Młodszy. Wywalczony w minionym sezonie tytuł mistrzowski, zapewnił drużynie jednocześnie awans do wyższej ligi w starszej kategorii wiekowej i tym samym w sezonie 2022/23 drużyna U-15 zamiast rozpoczynać od najniższej ligi w kategorii Trampkarza Starszego, przeskoczy od razu do II Ligi Okręgowej.

Przygotowania do sezonu rozpoczną się 1 sierpnia kiedy drużyna wznowi treningi po przerwie wakacyjnej. Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych jest też planowany obóz przygotowawczy w Zatorze, gdzie zespół będzie szlifował formę przed wyzwaniami nowego sezonu. I właśnie w okresie przygotowawczym, sztab szkoleniowy zespołu będzie prowadził nabór uzupełniający, w ramach którego będzie możliwe dołączenie do drużyny. Poszukiwani są ambitni i chętni do treningów zawodnicy, którzy szukają klubu do kontynuowania swojej piłkarskiej przygody. Nabór uzupełniający odbywać się będzie w formie treningów próbnych z drużyną.

Klub zapewnia profesjonalny sztab szkoleniowy, bardzo dobrą bazę treningową, dużą liczbę jednostek treningowych i meczowych, udział w rozgrywkach ligowych, rejestrowanie spotkań na video oraz ich późniejszą analizę, a także świetną atmosferę i zdrowe podejście do treningów piłki nożnej. Więcej informacji można uzyskać w poniższym filmie video.

Osoby zainteresowane dołączeniem do drużyny, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza naborowego, po którym pracownik klubu skontaktuje się, żeby przedstawić informacje na temat treningów próbnych. Aby przejść do formularza kliknij tutaj. Zapraszamy!

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/