person_outline
search
Bezbramkowo z Grębałowianką
Redakcja Redakcja

Bezbramkowo z Grębałowianką

Wyjazdowe spotkanie 6. kolejki krakowskiej klasy okręgowej pomiędzy Kablem Kraków a Grębałowianką Kraków zakończyło się bezbramkowym remisem.

W trudnych warunkach w sobotnie popołudnie przyszło rywalizować zawodnikom obu drużyn, którzy musieli poradzić sobie z nasiąkniętą wodą murawą, a przy okazji z wciąż padającym deszczem. To mocno utrudniło plany jednych i drugich, na co wskazuje też końcowy rezultat, który okazał się być bezbramkowy. Przez całe spotkanie obejrzeliśmy zaledwie kilka ciekawych akcji, które mogły zakończyć się bramką, z czego jednak więcej mieli podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka. Po żadnej ze stron nie zakończyły się jednak one skutecznie.

Pod bramkami nie działo się zbyt wiele, a gra toczyła się głównie w środku pola. To też skutkowało kilkoma mocniejszymi spięciami, a także żółtymi kartkami. Trzeba jednak przyznać, że Kabel wydawał się być zespołem nieco lepszym, natomiast Grębałowianka potrafiła te ataki odpierać i mimo ciężkiej murawy szybko odbudowywać się w defensywie. Ostatecznie po niezbyt ciekawym widowisku mecz kończy się rezultatem bezbramkowym.

Kolejne spotkanie zespół Kabla rozegra w nadchodząca niedzielę o godz. 11:00, a przeciwnikiem w domowym meczu będzie ostatnia w tabeli Bieżanowianka Kraków.

Skład Kabla: Fundament - Bednarz (60' Zaczyk), Dziża (46' Kwiatek), Białas, Hankus (60' Kóska), Hroshko, Mielecki, Pieczarkowski, Pranovich (80' Kłak), Wojtyna (80' Nowak), Woźniak (46' Antosz)