person_outline
search
Maciej Ziemba

Maciej Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wisła pokonana, zaległości odrobione

Dopiero w połowie września zespół Kabla Kraków rozegrał mecz pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Makroregionalnej Młodzików Starszych, w którym przeciwnikiem była druga drużyna Wisły Kraków. Zaległości udało się wreszcie odrobić, przy okazji dopisując do ligowej tabeli kolejne trzy punkty.

Świetny mecz, pewna wygrana U17

W czwartej kolejce sezonu, juniorzy Kabla rozegrali dopiero swój drugi mecz (spotkania z drugiej i trzeciej kolejki zostały przełożone na późniejsze terminy). Przeciwnikiem Kablarzy była krocząca od wygranej do wygranej druga drużyna Sportowca Modlniczka. Kabel rozegrał świetny mecz i pewnie rozprawił się mocnym przeciwnikiem typowanym na faworyta rozgrywek.

Remis U13 w Dobczycach

Piąta kolejka sezonu Ligi Makroregionalnej, przyniosła pierwszą stratę punktów drużyny U13 prowadzonej przez trenera Kamila Norka. Dość niespodziewanie, Kablarze zgubili punkty w Dobczycach w meczu z tamtejszą Rabą remisując 1-1.

Starcie na szczycie dla Garbarni

W trzeciej kolejce okręgowych rozgrywek w kategorii Młodzików Młodszych doszło do starcia na szczycie tabeli, w którym mierzyły się dwie najmocniejsze drużyny ligi. Zwycięstwo odniosła Garbarnia po bardzo skutecznej końcówce spotkania.

Druga mocniejsza od trzeciej

W starciu drugiej drużyny trampkarzy Kabla Kraków z trzecią ekipą Pogoni Kraków mocniejsza okazała się druga drużyna Kabla, która pewnie pokonała grających w roli gospodarzy zawodników ze Skotnik w stosunku 7-1. Finalnie zwycięstwo okazało się jeszcze bardziej okazałe, gdyż Wydział Gier zweryfikował wynik tego spotkania jako walkower 7-0.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/