Wojciech Ziemba

Wojciech Ziemba

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaczynamy nabory do Akademii na sezon 2021/22

Akademia Klubu Sportowego Kabel Kraków rozpoczyna nabory do swoich drużyn na sezon 2021/22, w którym to w klubie będzie funkcjonować 13 zespołów młodzieżowych. Obecnie prowadzony nabór obejmuje dzieci urodzone w latach od 2014 do 2008. Poniżej zamieszczamy więcej informacji na temat przebiegu rekrutacji zawodników.

Rocznik 2011 gościł renomowanych rywali

Wymagających rywali dla swojej drużyny z rocznika 2011 zaprosił trener Hubert Grabias w miniony weekend. Na towarzyski turniej przyjechał do Krakowa Raków Częstochowa oraz GKS Katowice. Stawkę zespołów uzupełnili lokalni rywale: Hutnik Kraków oraz Sportowiec Modlniczka.

AKADEMIA | Raków i Gieksa z wizytą na Parkowej (29.05.2021)

Kulisy towarzyskiego turnieju, w którym drużyna z rocznika 2011 gościła renomowanych rywali: Raków Częstochowa oraz GKS Katowice. Stawkę turnieju uzupełnili lokalni rywale: Hutnik Kraków i Sportowiec Modlniczka.

Trener Janeczek w Jak Uczyć Futbolu w Weszło FM

Kilka dni temu informowaliśmy o wizycie przedstawiciela KS Kabel w Weszło FM w audycji Jak Uczyć Futbolu. Minął tydzień i w popularnej audycji dotyczącej szkolenia piłkarskiego mamy... Kolejnego naszego przedstawiciela! Tym razem zaproszenie od Przemka Mamczaka otrzymał trener Bartłomiej Janeczek, który w naszym klubie prowadzi drużynę seniorów oraz młodzików.

Debata szkoleniowa w Weszło FM z udziałem przedstawiciela KS Kabel

Radio Weszło FM w ramach audycji Jak Uczyć Futbolu, zorganizowało debatę na temat Programu Certyfikacji PZPN. Miło nam poinformować, że jako głos środowiska certyfikowanych klubów piłkarskich, do debaty został zaproszony Maciej Ziemba - Prezes Klubu Sportowego Kabel Kraków.

Zwycięstwo młodzików na zakończenie rundy

W ostatnim meczu rundy rywalem zespołu młodzików Kabla była dziewczęca drużyna Football Success Academy. Kabel wygrał 3:2, dwie bramki dla naszej drużyny Aleksander Stelmach, a jedna padła po trafieniu samobójczym.

Wieczysta za mocna, odpadamy z Pucharu Polski

Na III rundzie okręgowego Pucharu Polski swój udział zakończyli podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka. W pojedynku z KS Wieczysta lepsi okazali się faworyci całej edycji, czyli ekipa trenera Cecherza.