person_outline
search
Adam Suski

Adam Suski

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podsumowanie sezonu 2021/22

Dobiegł końca intensywny sezon 2021/22, którego najważniejszym akcentem w wykonaniu naszych seniorów był wywalczony awans do Klasy okręgowej. Podopieczni trenera Bartłomieja Janeczka dokonali tego, zajmując drugą pozycję w lidze. Biało-niebiescy uplasowali się za Wieczystą II Kraków, natomiast za swoimi plecami zostawili takie drużyny jak Dąbski Kraków czy Zwierzyniecki KS. W 26 ligowych meczach Kabel zgromadził 60 punktów, na co złożyło się 19 zwycięstw i 3 remisy. Nasza drużyna dotarła też do III rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu krakowskim.

WYWIAD | Trener Janeczek o zakończonym sezonie 2021/22

Po zakończonych rozgrywkach krakowskiej Klasy A grupy III, w których to Kabel zajął drugie miejsce i wywalczył awans do "Okręgówki", przed naszą kamerą stanął architekt tego sukcesu - trener Bartłomiej Janeczek. Posłuchajcie, co miał do powiedzenia nasz szkoleniowiec.

Hattrick Stachela nie wystarczył, porażka na zakończenie udanego sezonu

W ostatnim zaplanowanym na sezon 2021/22 meczu ligowym Kabel w roli formalnych gości rozegrał spotkanie ze Strzelcami Kraków na stadionie przy ulicy Parkowej. Mimo trzech goli Sebastiana Stachela i prowadzenia 3:1 do przerwy, biało-niebiescy musieli uznać wyższość rywali w stosunku 3:4. 

Pewnie wykonane jedenastki i ligowe zwycięstwo z Iskrą

W minioną niedzielę Kabel Kraków rozegrał swój 25. mecz w bieżącym sezonie ligowym. Biało-niebiescy na własnym stadionie podejmowali tym razem Iskrę Krzęcin i po dość ciekawym widowisku dopisali kolejne trzy oczka do tabeli, triumfując wynikiem 3:2.

Nieszczęsliwy jubileusz trenera Janeczka

Pewny drugiego miejsca w tabeli Kabel udał się w miniony weekend na boisko walczącego o ligowe podium Zwierzynieckiego KS. Rywale okazali się niezbyt gościnni dla przyjezdnych, wygrywając 3:0. Wyniku tym bardziej żal, że sobotni mecz był 100. w naszych barwach trenera Bartłomieja Janeczka.

Złoty certyfikat PZPN dla KS Kabel Kraków

Złoty certyfikat KS Kabel

Informujemy, iż Akademia KS Kabel Kraków posiada złoty certyfikat w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich. Oznacza to, iż spełnia ona wszystkie wymogi formalne i regulaminowe w kwestii szkolenia piłkarskiego dzieci, na najwyższym możliwym poziomie.

Certyfikat został przyznany od 1 stycznia 2023 i obowiązuje do końca 2023 roku.

 

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/