Hubert Duplaga

Hubert Duplaga

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Relacja z obozowego dnia w Zatorze. Widać młodzieńczą energię zawodników Kabla!

Obóz treningowy Akademii Kabla w Zatorze, w którym uczestniczyli zawodnicy młodzików i trampkarzy, trwał od 14 do 20 sierpnia. W tym czasie zrealizowane zostały jednostki treningowe oraz mecze sparingowe. Oprócz aspektu sportowego, sztab szkoleniowy Kabla zwracał uwagę na integrację w drużynach oraz inne aspekty poświęcone rozwojowi młodego piłkarza (np. takie, jak regeneracja po wysiłku). Wybraliśmy się tam, by nagrać dzień z życia obozowiczów. W filmie znajdziecie bramki wyjątkowej urody, pełne pasji poświęcenie i młodzieńczą energię zawodników Kabla!

Wysokie zwycięstwo na koniec sezonu. Trampkarze potwierdzili dominację w lidze

W taki sposób można kończyć sezon. Wprawdzie mecz z Orłem Iwanowice to tylko formalność, bo mistrzostwo I ligi okręgowej C2 i awans do II ligi okręgowej C1, trampkarze zapewnili sobie na kolejkę przed końcem rozgrywek. Niemniej podeszli do spotkania pełni energii, by udowodnić że mistrzostwo nie zostało zdobyte przypadkiem.

Trampkarz młodszy: remis z Borkiem przepustką do wyższej ligi

Wyrównany mecz Kabla U14 z SP Borek nie przyniósł rozstrzygnięcia. Przeciwnik, który grał u siebie, postawił bardzo trudne warunki. Spotkanie zakończyło się remisem, a jego ozdobą były gole zdobyte przez oba zespoły.

Młodzik młodszy: mało bramek, ale spore emocje

Wyjazdowy mecz z SP Borek Kraków nie należał do zadań z kategorii "łatwe". Jeśli ktoś pamięta pierwszy mecz na Parkowej (1:1), to wie że Borek nie tylko dobrze buduje akcje, ale także potrafi bronić się przed zagrożeniem stwarzanym przez przeciwnika.

Projekt dofinansowany

Kraków


Projekt "Certyfikowana Akademia KS Kabel Kraków" jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

https://www.krakow.pl/sport/
https://zis.krakow.pl/